CWK Sp. z o.o. jest polską firmą rodzinną, która powstała na początku 2000 roku. Podstawowym profilem działalności jest produkcja zakończeń instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, które w 100% są wykonane przez naszą Spółkę. Wszystkie wyroby są nowoczesne i profesjonalne, wykonane z aluminium bądź stali. Kratki typu KW i anemostaty typu AN produkujemy z wytłaczanych profili aluminiowych według opatentowanych wzorów. Opatentowane także zostało rozwiązanie konstrukcyjne dla kratek na przewody okrągłe typu KS oraz konstrukcje przepustnic P.

Aby sprostać potrzebom naszych klientów na nowe wzory nawiewników i wywiewników unowocześniliśmy park maszynowy o maszyny sterowane numerycznie CNC. Pozwala to nam na realizację indywidualnych zapotrzebowań oraz na realizację dużych zamówień w krótkim okresie czasu. Własna lakiernia proszkowa umożliwia zaś szybkie malowanie tych produktów w dowolnym kolorze z palety RAL. Przez okres kilkunastoletniej działalności szeroka gama naszych wyrobów została zamontowana w najbardziej prestiżowych obiektach w kraju i zagranicą. Dziękujemy

 

PARK MASZYNOWY, wybrane maszyny

Wycinarka plazmowa CNC

wycinarka plazmowa 

prasa krawędziowa CNC

na strone ok 

Przetłaczarka niciarka

 przetłaczarka niciarka

 

Maszyna do zaciskania uszczelki

 maszyna do zaciskania uszczelki

 

Wykrawarka CNC

wykrawarka CNC
 

 

Piła pneumatyczna do ciecia profili

piła pneumatyczna do cięcia profili

 

Zaginarka hydrauliczna

zaginarka hydrauliczna

 

Gilotyna CNC

gilotyna CNC

 

Automat tokarski

automat tokarski

 

 

Informujemy, iż w naszych serwisach internetowych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników.